Aerobik - školní kolo (8. a 9. ročník)

Ve středu 12. prosince se konalo školní kolo starších žákyň a žáků v aerobiku.
Výsledky:
DÍVKY
1. místo - Adéla Holcnerová
2. místo - Nikol Dalajková
3. místo - Natálie Burgetová
HOŠI
1. místo - Michal Alexa
2. místo - Mihal Dostálek a Ladislav Odehnal
3. místo - Jan Bartek a Samuel Thangtui

Grutulujemesmiley

Aerobik - školní kolo (6. a 7. ročník)

V pondělí 10. prosince se konalo školní kolo mladších žákyň a žáků v aerobiku.
Výsledky:
DÍVKY
1. místo - Amálie Kostrhounová
2. místo - Julie Komárková a Tereza Vašková
3. místo - Anna Kollerová a Justina Kaňová
HOŠI
1. místo - Patrik Filka
2. místo - Michal Zelený
3. místo - Jakub Janeček

 

 

Přehazovaná - školní kolo (8. a 9. ročník)

Ve středu 21. listopadu proběhlo školní kolo starších žáků a žákyň v přehazované.
Výsledky:
DÍVKY                                                   
1. místo - 9. ročník - A. Zukalová, A. Križanová, L. Slezáková, A. Jašková, N. Havlenová, M. Nikolič
2. místo - 8. ročník - N. Burgetová, A. Holcnerová, K. Beranová, A. Třísková, Vi. Virdzeková, K. Zukalová, N. Musilová

HOŠI                                                 
1. místo - 8. ročník - D. Zettelmann, R. Sedláček, T. Sedláček, L. Odehnal, J. Bartek, J. Tomíček, P. Ševčík
2. místo - 9. ročník -    D. Vaněk, M. Zachoval, M. Alexa, T. Vraspír, M. Dostálek, J.Sedláček 
 


Přehazovaná - školní kolo (6. a 7. ročník)

V pondědlí 19. listopadu proběhlo školní kolo mladších žáků a žákyň v přehazované.
Výsledky:
DÍVKY                                                   
1. místo - 7. ročník - Kostrhounová, Prošová, Chloupková, Vašková, Musilová K., Štoudková    
2. místo - 6.A - Mazalová, Koupá, Joklová, Sedláková, Havlíková, Trojanová
​3. místo - 6.B - Kollerová, Vízdalová, Jakubcová, Thangtui, Kosová L., Lančová

HOŠI                                                 
1. místo - 7. ročník - Malach, Svoboda, Vaněk, Vaníček, Mikeska, Novotný, Hlaváček      
2. místo - 6.A - Filka, Doušek, Mikeska, Měšťan, Tesař, Sázavský, Slezák
​3. místo - 6.B - Šváb, Zelený, Bělehrádek, Beran, Stloukal, Šavrňák


 

Okresní kolo ve florbalu ČEPS Cup 
V pondělí 5. listopadu se žáci 5. ročníku zúčastnili florbalové soutěže ČEPS Cup v Blansku.
Naši školu reprezentovali: Pavel Říha, Jiří Odehnal, Jakub Dvořák, Václav Gric, Markéta Horáková, Jakub Matyáš, Martin Frič, Lukáš Frýdek.
Děkujeme za pěkný výkon a reprezentaci naší školysmiley

Okrskové kolo ve florbalu starších dívek - 4. místo

Ve čtvrtek 1. listopadu se dívky 8. a 9. ročníku zúčastnily florbalové soutěže v Blansku.
Naši školu reprezentovaly: Lucie Slezáková, Aneta Jašková, Anežka Zukalová, Nikol Havlenová, Nikol Dalajková, Šárka Novotná, Mia Nikolič, Kateřina Matyášová, Natáli Burgetová, Adéla Holcnerová, Aneta Križanová, Sára Musilová a Eliška Musilová.
Děkujeme za pěkný výkon a reprezentaci naší školysmiley

Florbal hoši - starší (8. a 9. ročník) školní kolo

1. místo - Ondřej Vašek, Tadeáš Silnica, Jan Tomíček, Tomáš Kolařík, Sedláček Tomáš, Sedláček Radek

2. místo - Tomáš Vraspír, Michal Alexa, Michal Zachoval, Lukáš Dvořáček

3. místo - Jan Bartek, Daniel Zettelmann, Petr Ševčík, Tomáš Pařízek, Petr Tihelka

GRATULUJEME!smiley

Florbal dívky - starší (8. a 9. ročník) školní kolo

1. místo - 9. ročník - Aneta Jašková, Mia Nikolič, Lucie Slezáková a Eliška Musilová

2. místo - 8. ročník - Natálie Burgetová, Adéla Holcnerová, Natálie Vévodová a Anděla Třísková

GRATULUJEME!smiley

Florbal hoši - mladší (6. a 7. ročník) školní kolo

1. místo -  David Hlaváček, Filip Novotný, Jiří Svoboda, Josef Malach, Petr Vaníček, Martin Tomíček, Alexandr Hořava

2. místo - Adam Makovec, Alois Tesař, Rostislav Doušek, Jiří Sázavský

3. místo - Vojtěch Šavrňák, Daniel Mikeska, Filip Doležel, Jaroslav Gric, Adam Bělehrdek

4. místo - Hynek Stloukal, Richard Preissler, Bruno Šváb, Michal Zelený

GRATULUJEME!smiley

Florbal dívky - mladší (6. a 7. ročník) školní kolo

1. místo - 6.B - Liliana Kosová, Anna Kollerová, Tereza Šabrňáková, Linda Vízdalová a Esther Thangtui

2. místo - 7. ročník - Klára Musilová, Viktorie Musilová, Monika Chloupková a Tereza Vašková

3. místo - 6.A - Natálie Mazalová, Kateřina Sedláková, Anna Trojanová a Eliška Koupá

GRATULUJEME!smiley

Přetahování lanem 8. a 9. ročník

Ve středu 26. září proběhlo školní kolo v přetahování lanem starších žákyň a žáků:
Výsledky:
DÍVKY:
1. místo - Anežka Zukalová
2. místo - Adéla Holcnerová
3. místo - Natálie Vévodová
HOŠI
1. místo - Michal Alexa
2. místo - Michal Zachoval
3. místo - Petr Ševčík

V týmové soutěži zvítězilo družstvo žáků a žákyň osmého ročníku.

Gratulujemesmiley

Úspěšné závody horských kol 

V úterý 25. září jsme se již tradičně zúčastnili závodů na horských kolech v Rájci-Jestřebí. Ani chladné počasí nás neodradilo, všichni účastníci předvedli pěkné výkony a vybojovali pro naši školu 3 medaile.

1. místo - Anežka Zukalová, 2. místo - Markéta Blažková, 3. místo - Klára Zukalová

Gratulujeme a děkujeme za reprezentaci školysmiley

Přetahování lanem 6. a 7. ročník

V pondělí 24. září proběhlo školní kolo v přetahování lanem mladších žákyň a žáků:
Výsledky:
DÍVKY:
1. místo - Nela Prošová
2. místo - Klára Musilová
3. místo - Eliška Koupá
HOŠI
1. místo - David Hlaváček
2. místo - Daniel Vaněk
3. místo - Bruno Šváb

Gratulujemesmiley