Třída 4.B

Krásné léto plné sluníčka a prázdninové pohody přeje všem svým žákům a jejich rodičům třídní učitelka. V září se těším opět na shledanou.smiley

Pomůcky do 5. ročníku

Psací potřeby – pero gumovací nebo tornádo a zmizík, tužky č. 2 a č. 3 (od každé alespoň dvě), pastelky, gelovky – dle uvážení, červená propiska na kontrolu, nůžky.

Pravítko dlouhé 30 cm, trojúhelník s ryskou, kružítko, náhradní tuhy do kružítka, fólie malé A5 - 5x, velké A4 – 2x, podložka linkovaná lenoch A4 -3x, obaly A5, A4 – dle formátu učebnic a sešitů.

Osvědčily se složky A4 s druky na jednotlivé předměty, jinak stačí klasické desky na sešity.

Tč: umyvatelný ubrus, kelímek, hadřík, štětce ploché i kulaté několik velikostí (i menší), vodové barvy (ne příliš zářivé, nejlépe obyčejné), temperové barvy (stačí základní), tuš, fixy, lepidlo Herkules s hubičkou, vysouvací lepidlo.

Třídní učitelka: Mgr. Jana Kubelková, kubelkova@zscernahora.cz

23 žáků: 12 chlapců, 11 dívek

Vyrábíme "hmyzí hotel"

Všechny projekt moc bavil a nejvíc sbírání "materiálu" v lese

Zahradničení v tvořivých činnostech

Výlet na Špilberk a do Slavkova

Sláva, nazdar výletu, nezmokli jsme, už jsme tu...Počasí nám přálo, všichni jsme se ve zdraví vrátili domů a výlet se nám moc líbil.

Adéla Komárková získala v krajském kole ve hře na akordeon 1. místo. Gratulujeme!!!