Třída 6.B

23 žáků, 11 chlapců, 12 dívek

Bruslímesmiley

Hasík

Program pro nás připravili profesionální hasiči z Boskovic. Dozvěděli jsme se, co všechno hasiči dělají, mohli jsme si prohlédnout jejich výstroj a také jsme si vyzkoušeli, jak se zachovat v různých situacích.

Kurz osobnostní a sociální výchovy

Na kurzu jsme byli ve dnech 10. - 12. 9. v rekreačním zařízení Vyhlídka na Češkovicích nedaleko Blanska. Zažili jsme spostu her a také jsme se o sobě dozvěděli něco nového. V podvečer jsme hráli přehazovanou a po setmění (to již ve vestibulu budovy) živé pexeso. V úterý jsme mohli večer pozorovat nádherný západ slunce. A ve středu jsme při vycházce u rozhledny Podvrší potkali páva z nedaleka, který se prý rád prochází po okolí. Po zdolání 168 schodů jsme se dostali na vyhlídkový ochoz a před námi se otevřel pohled vlastně na celý Moravský kras. Všem se nám tu líbilo.