Třída 8.B devilyes

Třídní učitelka: Mgr. Iveta Piňosová

Počet žáků: 23 (12 dívek a 11 chlapců)

Atletické závody

 

Easter 2023

Zopákli jsme si velikonoční slovní zásobu, vytvořili křížovku, zkoukli video o velikonočních kloboucích a taky jsme tipovali, ve kterých zemích kolem celého světa se dodržují určité tradice. 

"Happy Easter to everyone!"  

Prezentace Word of Life

Zástupci Word of Life nás přišli pozvat na svůj letní tábor a při té příležitosti si pro nás připravili hodinu plnou soutěží, přátelské konverzace a smíchu. 

Valentine´s Post

Na den svatého Valentýna jsme využili express valentýnskou poštu. Naše vzkazy už míří k adresátům.

Happy Valentine´s Day. 

Šplh

Wish Tree

V hodině anglického jazyka jsme si zkusili formulovat, co od roku 2023 očekáváme. Vznikl tak "WISH TREE" čili "STROM PŘÁNÍ". Kéž se nám všechna splní!

Vybíjená

Návštěva SOŠ Kuřim

Thanksgiving Day

O významném americkém a kanadském svátku nám popovídala Maddy Rasmussen. Přijela z Minnesoty na severu Spojených států a přiblížila nám oslavy Díkuvzdání ze svého osobního úhlu pohledu.

Gymnázium Rájec

V pátek 11. 11. se zájemci zúčastnili dne otevřených dveří na rájeckém gymnáziu, kde pro ně byl připraven pestrý program. V hodině chemie si vyrobili plastelínu, v informatice naprogramovali vlastního robota a v angličtině hráli nejrůznější hry. 

   

Halloween

Na přelomu října a listopadu na nás čekala spousta hallloweenských aktivit - strašidelné kostýmy, soutěž o "nejděsivější třídní vřískot" (kterou jsme jen tak mimochodem vyhráli, protože ječet umíme ze všech nejlíp), tradiční "trick-or-treating" a "apple bobbing" a také opakování relevantní anglické slovní zásoby.

Trivia quiz

V hodině anglického jazyka jsme si pro své spolužáky připravili kvíz všeobecných znalostí. 

Úklid okolí školy yes